Lavanta Yatak Odası takımımızı komple MDF'den üretiyoruz.2 Yıl Garantilidir.
TAKIM İÇERİĞİ; 5 Kapaklı Gardrop / Aynalı şifonyer / komodin - 2adet / Başlık / Baza
(Ayna Led Işıklıdır)
1. Bölge Ücretsiz Kurulum yaptığımız şehirler; Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Eskişehir, Bilecik, Bursa, Yalova.
2. Bölge Ücretsiz Teslimat, Opsiyonel montaj hizmeti ekleyebileceğiniz şehirler : Antalya, Konya, Karaman, Burdur, Isparta, Manisa, Afyon, Denizli, İzmir, Uşak, Muğla, Kütahya, Aydın, Balıkesir
(Ürünü sepete eklediğinizde, montaj da ekleyebilirsiniz)
DİĞER TÜM ŞEHİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ KARGO YAPIYORUZ.
Oda takımı alan müşterilerimiz için yatak modellerimizde %20 indirim yapıyoruz. İndirimli yataklar için tıklayınız:
%20 İNDİRİMLİ YATAK EKLE
|
Teknik Detaylar
|
|
|
Baza Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 150 cm |
| Derinlik | 200cm |
| Yükseklik | 43 cm |
| Yatak Ölçüsü | 150x200 cm |
| Malzeme | 1. Sınıf Solid Baza / MDF |
| Renk | Görseldeki karteladan seçilebilir, renk seçilmediğinde ana görseldeki renk gönderilir. |
|
Dolap Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 200 cm |
| Derinlik | 54 cm |
| Yükseklik | 208 cm |
| Malzeme | Komple MDF |
| Renk | Aytaşı |
|
Aynalı Şifonyer Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 120 cm |
| Derinlik | 41 cm |
| Yükseklik | 80 cm |
| Renk | Aytaşı |
| Malzeme | Komple MDF / Ayna led ışıklı |
|
Komodin Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 55 cm |
| Derinlik | 41 cm |
| Yükseklik | 42 cm |
| Malzeme | Komple MDF |
| Renk | Aytaşı |