Oda Takımımız Komple MDF'den üretilmiştir.2 yıl garantilidir.
TAKIM İÇERİĞİ; 4 Kapaklı Dolap, 4 çekmeceli şifonyer, Tesla büyüyen karyola
1. Bölge Ücretsiz Kurulum yaptığımız şehirler; Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Eskişehir, Bilecik, Bursa, Yalova.
2. Bölge Ücretsiz Teslimat, Opsiyonel montaj hizmeti ekleyebileceğiniz şehirler : Antalya, Konya, Karaman, Burdur, Isparta, Manisa, Afyon, Denizli, İzmir, Uşak, Muğla, Kütahya, Aydın, Balıkesir
(Ürünü sepete eklediğinizde, montaj ekleyebilirsiniz)
DİĞER TÜM ŞEHİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ KARGO YAPIYORUZ.
Oda takımı alan müşterilerimiz için yatak modellerimizde %20 indirim yapıyoruz. İndirimli yataklar için tıklayınız:
%20 İNDİRİMLİ YATAK EKLE
|
Teknik Detaylar
|
|
|
Dolap Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 200 cm |
| Derinlik | 55 cm |
| Yükseklik | 215 cm |
| Malzeme | Komple MDF - Kapaklar Membran Kaplama |
|
Şifonyer Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 80 cm |
| Derinlik | 45 cm |
| Yükseklik | 98 cm |
| Malzeme | Komple MDF - Kapaklar Membran Kaplama |
|
Tesla Büyüyen Karyola Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 134 cm |
| Derinlik | 90 cm |
| Yükseklik | 133 cm |
| Yatak Ölçüsü / küçük hali | 90x130 cm |
| Yatak Ölçüsü / büyük hali | 90x190 cm |
| Malzeme | Komple MDF / Lake Boyalı |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Loren Maxi Bebek ve Çocuk Odası / %100 MDF / Büyüyen Karyola
Ürün Fiyatı
55.000,00 TL
İndirimli Fiyatı
45.900,00 TL
Kazancınız: 9.100.00 TL
4.761,74 TL den başlayan taksitlerle!