Loren Yatak Odası takımımızı komple MDF'den üretiyoruz.2 Yıl Garantilidir.
TAKIM İÇERİĞİ; 6 Kapaklı Gardrop / 4 çekmeceli şifonyer / 2çekmeceli komodin - 2adet / Başlık / Baza
1. Bölge Ücretsiz Kurulum yaptığımız şehirler; Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Eskişehir, Bilecik, Bursa, Yalova.
2. Bölge Ücretsiz Teslimat, Opsiyonel montaj hizmeti ekleyebileceğiniz şehirler : Antalya, Konya, Karaman, Burdur, Isparta, Manisa, Afyon, Denizli, İzmir, Uşak, Muğla, Kütahya, Aydın, Balıkesir
(Ürünü sepete eklediğinizde, montaj da ekleyebilirsiniz)
DİĞER TÜM ŞEHİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ KARGO YAPIYORUZ.
Oda takımı alan müşterilerimiz için yatak modellerimizde %20 indirim yapıyoruz. İndirimli yataklar için tıklayınız:
%20 İNDİRİMLİ YATAK EKLE
|
Teknik Detaylar
|
|
|
Baza Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 150 cm |
| Derinlik | 200cm |
| Yükseklik | 43 cm |
| Yatak Ölçüsü | 150x200 cm |
| Malzeme | 1. Sınıf Solid Baza / MDF |
|
Dolap Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 240 cm |
| Derinlik | 55 cm |
| Yükseklik | 215 cm |
| Malzeme | Komple MDF / 6 kapaklı / Kapaklar Membran Kaplama |
|
Şifonyer Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 80 cm |
| Derinlik | 45 cm |
| Yükseklik | 98 cm |
| Malzeme | Komple MDF / 4 çekmeceli / Kapaklar Membran Kaplama |
|
Komodin Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 40 cm |
| Derinlik | 45 cm |
| Yükseklik | 59 cm |
| Malzeme | Komple MDF / 2 Çekmeceli / Kapaklar Membran Kaplama |