Papatya oda takımımızı komple MDF'den üretiyoruz.2 yıl garantilidir.
TAKIM İÇERİĞİ; 3 Kapaklı Dolap / Çalışma Masası / Başlık / Baza / Yatak
1. Bölge Ücretsiz Kurulum yaptığımız şehirler; Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Eskişehir, Bilecik, Bursa, Yalova.
2. Bölge Ücretsiz Teslimat, Opsiyonel montaj hizmeti ekleyebileceğiniz şehirler : Antalya, Konya, Karaman, Burdur, Isparta, Manisa, Afyon, Denizli, İzmir, Uşak, Muğla, Kütahya, Aydın, Balıkesir
DİĞER TÜM ŞEHİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ KARGO YAPIYORUZ.
Oda takımı alan müşterilerimiz için yatak modellerimizde %20 indirim yapıyoruz. İndirimli yataklar için tıklayınız:
%20 İNDİRİMLİ YATAK EKLE
|
Teknik Detaylar
|
|
|
Baza Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 90 cm |
| Derinlik | 190 cm |
| Yükseklik | 43 cm |
| Yatak Ölçüsü | 90x190 cm |
| Malzeme | Solid Baza - MDF |
| Renk | Görseldeki renk kodlarından seçilebilir. Renk seçilmediğinde görseldeki şekilde gönderilir. |
|
Dolap Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 120 cm |
| Derinlik | 54 cm |
| Yükseklik | 208 cm |
| Malzeme | Komple MDF |
| Renk | Aytaşı |
|
Çalışma Masası Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 120 cm |
| Derinlik | 57 cm |
| Yükseklik | 165 cm |
| Malzeme | Komple MDF |
| Renk | Aytaşı |
|
Winter Yatak Ölçü Bilgileri
|
|
| Ölçü | 90x190x20cm |
| Kumaş | Hava alabilen örme kumaş |
| Detay | Yatak komple beyaz renk gönderilir |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Papatya Genç Odası / Çocuk Odası / Komple MDF
Ürün Fiyatı
34.900,00 TL
3.620,58 TL den başlayan taksitlerle!