Oda Takımımız Komple MDF'den üretilmiştir.2 yıl garantilidir.
TAKIM İÇERİĞİ; 3 Kapaklı Dolap, 3 çekmeceli şifonyer, Viya karyola
1. Bölge Ücretsiz Kurulum yaptığımız şehirler; Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Ankara, Eskişehir, Bilecik, Bursa, Yalova.
2. Bölge Ücretsiz Teslimat, Opsiyonel montaj hizmeti ekleyebileceğiniz şehirler : Antalya, Konya, Karaman, Burdur, Isparta, Manisa, Afyon, Denizli, İzmir, Uşak, Muğla, Kütahya, Aydın, Balıkesir
(Ürünü sepete eklediğinizde, montaj ekleyebilirsiniz)
DİĞER TÜM ŞEHİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ KARGO YAPIYORUZ.
Oda takımı alan müşterilerimiz için yatak modellerimizde %20 indirim yapıyoruz. İndirimli yataklar için tıklayınız:
%20 İNDİRİMLİ YATAK EKLE
|
Teknik Detaylar
|
|
|
Dolap Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 125 cm |
| Derinlik | 47 cm |
| Yükseklik | 197 cm |
| Malzeme | Komple MDF - Kapaklar Membran Kaplama |
|
Şifonyer Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 80 cm |
| Derinlik | 47 cm |
| Yükseklik | 100 cm |
| Malzeme | Komple MDF - Kapaklar Membran Kaplama |
|
Viya Karyola Ölçü Bilgileri
|
|
| Genişlik | 199 cm |
| Derinlik | 100 cm |
| Yükseklik | 83 cm |
| Yatak Ölçüsü | 90x190 cm |
| Malzeme | Ön kısımlar MDF-Diğer Kısımlar 1.Sınıf Yonga Levha |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Vizyon Oda Takımı
Ürün Fiyatı
32.000,00 TL
İndirimli Fiyatı
24.900,00 TL
Kazancınız: 7.100.00 TL
2.583,17 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Marka
Stok Durumu
Var
Havale
24.153,00 TL
(%3,00 havale indirimi)